“Język angielski w zyciu codziennym”

Napisano dnia: 22. maj 2018

Uczniowie klas starszych wzięli udział w Szkolnym Konkursie "English in everyday life" - "Język angielski w życiu codziennym", przygotowanym przez panie Aleksandrę Kaczmarek - Szymańską i Monikę Lipartowską. Polegał on na wykonaniu pracy plastycznej, w dowolny sposób ilustrującej obecność języka angielskiego w ogólnodostępnych produktach  i usługach. Zwyciężyła Oliwka Szlęg z klasy VII, która wykonała imponujący, dwujęzyczny słownik. Drugie miejsce zajęła Maja Szczypiór z klasy IV, a podium uzupełniły Zuzanna Freus z klasy IV i Daria Wawrzak z klasy VII. Ponadto organizatorki wyróżniły Oliwię Kramkowską z klasy IV oraz Wiktorię Fatygę i Nadię Unton z klasy VII. Dziewczynki otrzymały dyplomy i nagrody. gratulujemy!