Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4

Szkoła Podstawowa nr 51 i Miejskie Przedszkole nr 39

Skip to: Content | Sidebar | Footer

Samorząd Uczniowski

Rok szkolny 2009/2010

Przewodnicząca: Karolina Parkitna

Zastępca: Bartosz Stępień

Sekcja informacyjna: Piotr Anzorge, Karolina Sękowska

Sekcja kulturalna: Magdalena Nowak, Bartosz Janus

Sekcja dekoracyjna: Klaudia Borkowska, Kamila Palacz

Sekcja finansowa: Sylwester Nocuń, Katarzyna Wójcik

 

Opiekunowie: p. Anna Łysoń i p. Mariusz Miarka

Rok szkolny 2010/2011

Przewodniczący: Piotr Anzorge kl. VI

Zastępca: Justyna Sowińska kl. VI

Sekcja informacyjna:Dawid Pierzgalski kl. IV i Kamila Palacz kl. VI

Sekcja kulturalna: Jakub Krysik i Janusz Nowicki kl. IV

Sekcja dekoracyjna: Maciek Mikuta i Karolina Radzioch kl. IV

Sekcja finansowa: Marian Krawczyk kl. IV i Bartek Janus kl. VI

Opiekunowie: p. Anna Łysoń i p. Mariusz Miarka

Rok szkolny 2011/2012

Przewodniczący: Wiktor Kolmasiak kl. VI

Zastępca: Marian Krawczyk kl. VI

Sekcja informacyjna: Janusz Nowicki i Kamil Kokot kl. V

Sekcja finansowa: Dominika Walczak kl. VI

Sekcja dekoracyjna: Karolina Radzioch kl. V i Ewa Stelmaszczyk kl. VI

Opiekunowie: p. Katarzyna Miarka i p. Mariusz Miarka

Rok szkolny 2012/2013

Przewodnicząca: Sandra Głąb kl. 4

Zastępca: Nikola Szymaczek kl. 5

Sekretarz: Maciek Mikuta kl. 6

Skarbnik: Aleksander Wójcik kl. 5

Sekcja dekoracyjna: Klaudia Mikuta kl. 4, Anna Łuba kl. 4, Paulina Radzioch kl. 4, Sandra Kaczmarzyk kl. 5

Sekcja informacyjna: Mateusz Bylica kl. 4, Kuba Gajos kl. 5, Anna Strączyńska kl. 6

Opiekunowie: p. Katarzyna Miarka, p. Mariusz Miarka

Rok szkolny 2013/2014

Przewodniczący: Jakub Gajos kl. 6

Zastępca: Klaudia Mikuta kl. 5

Sekretarz: Edward Kowalik kl. 6

Opiekunowie: p. Grażyna Gieroń, p. Katarzyna Miarka

Rok szkolny 2014/2015

Przewodnicząca: Anna Łuba kl. 6

Zastępca: Mateusz Bylica kl. 6

Sekcja dekoracyjna: Klaudia Mikuta kl. 6, Oliwia Szlęg kl. 6

Sekcja porządkowa: Jakub Warwas kl. 6, Marcel Majkrzyk kl. 5

Sekcja informacyjna: Daria Wawrzak kl. 4, Natalia Wiśniewska kl. 4

Sekcja ds. akcji charytatywnych: Konrad Wawrzak kl. 5, Bartosz Buchta kl. 5

Opiekunowie: p. G. Gieroń, p. K. Miarka

Rok szkolny 2015/2016

Przewodnicząca: Daria Wawrzak kl.5

Zastępca: Konrad Wawrzak kl.6

Sekretarz: Nadia Szymaczek kl.4

Opiekunowie: p. Grażyna Gieroń, p. Katarzyna Miarka

Rok szkolny 2016/2017

Przewodniczący: Jakub Woliński kl. 6

Zastępca: Oliwia Szlęg kl. 6, Paweł Bożek kl. 6

Opiekunowie: p. Katarzyna Miarka, p. Grażyna Gieroń

Rok szkolny 2017/2018

Opiekunowie: p. Grażyna Gieroń, p. Arkadiusz Cygan

 

Przewodniczący: Jakub Woliński kl. 7

Zastępca: Oliwia Szlęg kl. 7

 

Rok szkolny 2018/2019

Opiekunowie: p. Grażyna Gieroń, p. Arkadiusz Cygan

 

Przewodnicząca: Oliwia Szlęg kl.8

Zastępca: Jakub Woliński kl.8

Rok szkolny 2019/2020

Opiekunowie: p. Grażyna Gieroń, p. Arkadiusz Cygan

 

Przewodnicząca: Nadia Szymaczek kl.8

Zastępczyni: Nikola Synowiec kl.8

Skarbniczka: Weronika Mularczyk kl.8

Przewodnicząca komisji: Wiktoria Szal kl.7