1 września 2009 r.

Napisano dnia: 1. wrzesień 2009

Dzisiejsza data należy do wyjątkowych. Wszyscy wspominamy 70. rocznicę wybuchu II wojny światowej, która pochłonęła tak wiele ofiar i spowodowała tak dużo cierpień. Od dzisiaj weszła także w życie reforma edukacji, która objęła w naszej szkole przedszkolaków i uczniów pierwszej klasy. Jest to również ważny dzień dla naszej społeczności, ponieważ od dzisiaj rozpoczyna  w naszej szkole działalność oddział przedszkolny, który przyjmuje dzieci od 3 lat. Cieszą nas również wykonane w placówce remonty, dzięki którym będzie nam w niej bezpiecznie i miło. Uroczystość inauguracji roku szkolnego , jak co roku, odbyła się w kościele parafialnym. Ks. Janusz serdecznie powitał zebranych, szczególnie tych najmłodszych, oraz przypomniał o smutnej rocznicy wybuchu II wojny światowej. W czasie mszy poświęcił także przyniesione przez uczniów przybory szkolne. Po uroczystości wszyscy udali się na plac szkolny,  gdzie p. Dyrektor wygłosił krótkie przemówienie, powitał  uczniów oraz życzył nam dużo radosnych chwil w nowym roku szkolnym.  Po uroczystości uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami. To było radosne spotkanie po długiej nieobecności w szkole.

Aby obejrzeć zdjęcia z uroczystości naciśnij "czytaj dalej"