Festyn

Napisano dnia: 21. czerwiec 2009

W tym roku czercowa pogoda spłatała nam figla i nie moglismy zorganizować festynu w zaplanowanym terminie. Zdesperowani, bez względu na aurę, postanowiliśmy zaprosić mieszkańców na sobotę 20 czerwca. Impreza udała się, dopisały nie tylko humory, ale przyjemna i słoneczna pogoda. Festyn obfitował w liczne atrakcje, były "dmuchańce", popisy artystyczne uczniów, zawody sportowe i liczne ciekawe konkurencje. Można było kupić ciasto w szkolnym sklepiku, które upiekły nasze wspaniałe Mamy oraz napoje. Każdy głodny, kuszony pięknym zapachem, kierował się w kierunku grilla. Jednak główną atrakcją imprezy było losowanie nagród głównych szkolnej loterii fantowej. Wśród nagród od sponsorów  był rower, radiomagnetofon, odtwarzacz DVD oraz dwa piękne prosiaki. Wszyscy chętnie kupowali losy, ponieważ żaden nie był pusty. Hitem loterii fantowej był makaron, podarowany szkole przez hojnego sponsora. Prawdopodobnie w niedzielne południe nad Rząsawami rozniesie się piękny zapach gotowanych rosołów. Po godzinie 20:00 wszyscy dorośli zostali na dyskotece, która zaplanowana została do "białego rana". Za rok kolejna impreza. Zapraszamy!

Aby obejrzeć zdjecia z festynu naciśnij "czytaj dalej"