Napisano dnia: 29. listopad 2021

Uwaga! 25 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Uczniowie klasy czwartej przynieśli do szkoły swoje ukochane misie i świetnie się bawili w ramach zajęć wychowawczych. Obejrzeli także prezentację, aby poznać historię narodzin pluszowej zabawki i powstania tego święta oraz przypomnieli sobie słynne powiedzonka wspaniałych misiów - bohaterów bajek min. Kubusia Puchatka. Było bardzo wesoło i sympatycznie. Z tej okazji przeprowadzono również konkurs Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody. Zwycięzcami konkursu okazali się: Bartosz Tambor i Dominik Mikuta. Zdobyli oni maksymalną liczbę punktów i tytuł Przyjaciela Pluszowego Misia. Gratulujemy chłopakom i cieszymy się z ich sukcesu! Brawo!