Angielsko-Niemiecka Kartka Świąteczna

Napisano dnia: 17. grudzień 2018

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia p. Klaudia Musialik - Herman i p. Monika Krętuś zorganizowały konkurs "Angielsko-Niemiecka Kartka Świąteczna". W konkursie wzięło udział 25 uczniów, którzy wykonali przepiękne kartki świąteczne, dlatego też wybór nagrodzonych uczniów był dla jury trudna decyzją. Jury przyznało dyplomy i nagrody rzeczowe w dwóch kategoriach wiekowych. w klasach młodszych I miejsce zajęła Natalia Bekus, II miejsce Marta Wawrzak, III miejsce ex equo zajęły Nadia Zdunek i Amelia Gałkowska. W klasach starszych I miejsce zajęła Martyna Tambor, II miejsce Nadia Szymaczek, III miejsce ex equo zajęły Julia Lis i Maja Szczypiór. Były również dyplomy-wyróżnienia oraz nagrody rzeczowe.