Napisano dnia: 30. listopad 2018

W piątek 30 listopada Samorząd Uczniowski zorganizował zabawę andrzejkową dla całej społeczności szkolnej. W tym dniu sala gimnastyczna została zamieniona w "salę wróżb". To najstarsi uczniowie zadbali o magiczny nastrój dzisiejszego dnia. Każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, losował magiczne karteczki, na których widniały np.: nazwy prezentów mikołajkowych i wiele innych. Katalog wróżb był obszerny i bogaty. Jednak najważniejsza była muzyka, która towarzyszyła uczniom między kolejnymi wróżbami i konkurencjami sprawnościowymi. Zmęczeni i głodni mogli uzupełnić swoje siły w "kawiarence". Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały. Na zakończenie zabawy wybrano królowe balu, którymi zostały Nadia Garska i Nadia Unton. Gratulujemy.