“Snap a photo”

Napisano dnia: 8. czerwiec 2018

Panie Klaudia Musialik i Eliza Kałafut zorganizowały konkurs graficzno - językowy dla klas 4-7 "Snap a photo". Konkurs polegał na przygotowaniu zdjęcia z krótkim tekstem lub komentarzem w języku angielskim. Wzięło w nim udział siedmioro uczniów. Oto laureaci: I miejsce - Natalia Wiśniewska kl.7, II miejsce ex aequo Daria Wawrzak kl.7 i Weronika Mularczyk kl.6, III miejsce - Zuzanna Freus kl.4. Laureatki konkursu zostały nagrodzone dyplomami i nagrodami rzeczowymi. Konkurs miał na celu rozbudzenie kreatywności uczniów, rozwinięcie zdolności i umiejętności zarówno językowych i artystycznych, jak również twórcze wykorzystanie  poznanych struktur gramatycznych oraz słownictwa języka angielskiego.

Aby obejrzeć prace naciśnij "czytaj dalej"