“Jem zdrowo i kolorowo”

Napisano dnia: 13. listopad 2017

W ramach programu zdrowego odżywiania i aktywności ruchowej "Nasza Rząsawa - dieta, ruch i zabawa" ogłoszona została akcja "Jem zdrowo i kolorowo". Uczniowie naszej szkoły będą punktowani za codzienną konsumpcję świeżego warzywa lub owocu. Wyniki będą podawane  na koniec każdego miesiąca. Dodatkowo klasy 1-5 mogą zostawiać, w specjalnie do tego celu oznaczonym pudełku, przetwory mleczne oraz warzywa i owoce, które otrzymują w ramach ogólnopolskiej akcji. Często zdarza się,że są one wyrzucane lub zostawiane na parapetach szkolnych . Zamiast marnować żywność można podzielić się z tymi, którzy mają na te smakołyki apetyt. Nad przebiegiem akcji będą czuwały: p.Monika Lipartowska i p.Kasia Grajcar.