Wiele nas łączy, a mało dzieli. Spotkanie z Przedszkolakami.

Napisano dnia: 19. październik 2017

Dzisiaj trzecioklasiści zaprosili do swojej klasy najstarszą grupę dzieci z przedszkola. Bodźcem do takiego spotkania była lekcja dotycząca pomocy słabszym i młodszym kolegom i koleżankom. Trzecioklasiści przypomnieli sobie własny pierwszy dzień w szkole i związany z tym stres i niepewność. Mamy nadzieję, ze wspólne spotkania ze starszymi uczniami pokażą przyszłym uczniom, że życie szkolne również jest ciekawe i nie takie straszne. Na zakończenie spotkania młodsi koledzy otrzymali prezenty własnoręcznie wykonane przez trzecioklasistów - kolorowe samolociki z rolek papieru.Mamy nadzieję, że maluchy odwiedzą nas ponownie. A już następną okazją będzie inscenizacja w wykonaniu Teatrzyku Malucha z kl. 3.