Napisano dnia: 23. czerwiec 2017

W piątek 23 czerwca zakończyliśmy uroczyście kolejny rok szkolny. Było to wyjątkowe od lat spotkanie, ponieważ nie żegnaliśmy absolwentów. Pożegnaliśmy się tym razem do września na wesoło i dowcipnie, a wszystko to dzięki p. Monice Lipartowskiej, która wspólnie z klasą 5 i 6 przygotowała zabawne przedstawienie. Oczywiście przed inscenizacją wszystko odbyło się zgodnie z ceremoniałem, czyli wprowadzenie sztandaru, hymn, przemówienie p. Dyrektor. Na zakończenie programu wręczone zostały nagrody najlepszym uczennicom naszej szkoły, a  były to w tym roku: Natalia Wiśniewska i Oliwia Szlęg z klasy 6. Opiekunka Samorządu Uczniowskiego p. Grażyna Gieroń, w imieniu także p. Kasi Miarki, podziękowała uczniom za współpracę i wyróżniła najzdrowszą uczennicę naszej szkoły, która opuściła tylko jeden dzień nauki. Opiekun biblioteki p. Mariusz Miarka podziękował dzieciom i rodzicom, którzy wzięli udział w akcji "Podaruj książkę bibliotece", a p. Zosia Świstak przypomniała wszystkim o licznych konkursach szkolnych i międzyszkolnych, w których brali udział nasi uczniowie i to bardzo często z powodzeniem. Po uroczystości wszyscy udali się do klas na ostatnie już spotkania z wychowawcami.