Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Napisano dnia: 24. czerwiec 2016

Kończymy kolejny rok szkolny. Co nam przyniesie następny? Czekamy na wprowadzane przez MEN zmiany. Tymczasem u nas uroczyście pożegnaliśmy szóstoklasistów oraz wręczyliśmy nagrody dla najlepszych uczennic tego roku, którymi zostały: Natalia Wiśniewska i Oliwia Szlęg z klasy 5. Samorząd Uczniowski nie zapomniał także o najzdrowszych uczniach naszej szkoły, czyli tych, którzy nie opuścili ani jednej godziny zajęć. Żegnaliśmy nie tylko naszych ulubieńców z klasy 6, niestety odchodzi od nas na zasłużoną emeryturę p. Maria Mrozik obecnie Stępień oraz koleżanka z przedszkola p. Ewa Grygiel, która obejmie funkcję dyrektora Miejskiego Przedszkola nr 29. Gratulujemy i życzymy naszym Paniom szczęścia na nowej drodze życia.