“Klub Bezpiecznego Puchatka” - ogólnopolski test dla kl. I

Napisano dnia: 20. listopad 2012

Dnia 19 listopada uczniowie klasy I przystąpili do testu, który był podsumowaniem zajęć Klubu Bezpiecznego Puchatka. Test obejmował 15 pytań w trzech aspektach: bezpieczeństwo w domu, w szkole i w drodze do szkoły. Opracowany był w formie pisemnej, jak i obrazkowej. Po zalogowaniu się na stronę internetową Klubu, wychowawczyni p. Z. Świstak odczytywała uczniom pytania, do których podane były trzy odpowiedzi. Dzieci wybierały jedną właściwą odpowiedź. Po zakończeniu, każdy mógł sprawdzić, które odpowiedzi podał poprawnie, a które nie. Pierwszoklasiści spisali się znakomicie. Każdy z nich otrzymał dyplom ukończenia zajęć, a nasza szkoła nabyła prawo posługiwania się Certyfikatem "Klubu Bezpiecznego Puchatka".