Ślubowanie kl. I

Napisano dnia: 26. październik 2012

Dnia 26 października odbyło się uroczyste Ślubowanie kl. I. W morskiej scenografii załoga szkolnego okrętu  złożyła uroczystą przysięgę. Zanim jednak zostali pasowani na uczniów musieli zadać trudny egzamin, na który składały się pytania z wiedzy o Polsce, ze znajomości zasad ruchu drogowego, umiejętności śpiewu i tańca, pakowania tornistra … Młodzi "marynarze" wywiązali się ze wszystkich zadań znakomicie. Nawet trudne konkurencje sprawnościowe nie sprawiły im żadnych trudności. Wszystkie konkurencje prowadziła poprzednia" załoga" p.Świstak, obecnie kl. IV. Czwartoklasiści są również absolwentami szkolnego "Teatru Malucha", dlatego po zakończeniu uroczystości przekazali symbol teatrzyku swoim młodszym koleżankom i kolegom z nadzieją,że godnie ich zastąpią.

Aby obejrzeć zdjęcia z uroczystości naciśnij "czytaj dalej"