Napisano dnia: 20. październik 2010

W poniedziałek 18 października odbyła się w szkole uroczystość z okazji Europejskiego Dnia Języków. Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu Unii Europejskiej. Następnie uczniowie prowadzący przedstawili zebranym informacje o pochodzeniu języka angielskiego. Następnym punktem uroczystości był konkurs piosenki dla kl. IV - VI. Pierwsze miejsce w konkursie zajęła kl. V z piosenką "If you are happy", druga lokata przypadła kl. IV z piosenką "My Bonnie", a trzecie miejsce zajęła kl. VI z piosenką "Hockey Cokey". Zwycięskie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy. Po rozdaniu dyplomów uczniowie kl. VI przedstawili inscenizację  "The haunted house". Na zakończenie uroczystości klasa III wykonała dwie piosenki w języku angielskim.

Aby obejrzeć zdjęcia z uroczystości naciśnij "czytaj dalej"