Pomagamy Ukrainie!

Napisano dnia: 28. luty 2022

Drodzy Rodzice

Zaraz po feriach rusza zbiórka, w której uczestniczyć będą mogły całe społeczności szkolne - nauczyciele, inni pracownicy szkół, rodzice, dzieci i młodzież. Zbiórka potrwa od 28 lutego do 18 marca. Zgromadzona w szkołach pomoc trafi m.in. do mieszkanek i mieszkańców Berdyczowa, Humania, Iwano-Frankiwska czy Charkowa - miast partnerskich Częstochowy. Zbiórka w szkołach obejmie artykuły spożywcze o wydłużonym terminie przydatności - jak konserwy, olej, mąka, cukier, makaron, ryż, kasza, słodycze - czekolady, batony, a także artykuły chemiczne i środki czystości - mydło, proszek, do prania, płyny do mycia, papier toaletowy, ręczniki papierowe.

Jesteśmy przekonani, że społeczność naszej szkoły kolejny raz okaże wsparcie potrzebującym.

Obrazy: Flaga Ukrainy | Darmowe wektory, zdjęcia stockowe i PSD