Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4

Szkoła Podstawowa nr 51 i Miejskie Przedszkole nr 39

Skip to: Content | Sidebar | Footer

Historyczny egzamin

Napisano dnia: 16. czerwiec 2020

We wtorek 16 czerwca rozpoczął się trzydniowy egzamin ósmoklasisty, podsumowujący naukę w szkole podstawowej. Uczniowie planowo mieli napisać swój egzamin w kwietniu, jednak z powodu pandemii koronawirusa został on przesunięty aż na czerwiec. Egzamin ósmoklasisty 2020 jest niewątpliwie wyjątkowy. Pandemia i związane z nią obostrzenia spowodowały, że przygotowano specjalne zalecenia,których przestrzeganie ma zminimalizować ryzyko zakażenia koronawirusem. Mimo wyjątkowej sytuacji, która może wzbudzać u niektórych niepokój, życzymy naszym ósmoklasistom powodzenia.

Aby obejrzeć zdjęcia naszych uczniów przed egzaminem naciśnij "czytaj dalej"