Dzień Dziecka i Sportu

Napisano dnia: 4. czerwiec 2018

W poniedziałek 4 czerwca odbyła się w naszej szkole impreza z okazji Dnia Dziecka. W tym roku zorganizowaliśmy ten dzień na sportowo. Pan Arek Cygan zadbał o konkurencje sportowe, a pan Tadeusz Staniec o żołądki uczestników zabawy, grillując pyszne kiełbaski. Nasi uczniowie mogli zmierzyć się w wyścigach rzędów, rzutach do kosza, przeciąganiu liny. Atrakcją dnia był mecz towarzyski w piłkę nożną między naszą drużyną, a uczniami z zaprzyjaźnionej SP 25. Niestety przegraliśmy, ale jak to mówią "Kochani nic się nie stało!". Na zakończenie p. Dyrektor wręczyła medale wszystkim uczestnikom zabawy, dyplomy dla najlepszych klasowych sportowców oraz puchary dla naszych reprezentantów w pozaszkolnych zawodach sportowych.