“Jem zdrowo i kolorowo” - podsumowanie

Napisano dnia: 17. maj 2018

W czwartek 17 maja podsumowany został projekt "Jem zdrowo i kolorowo". Koordynatorki projektu: panie Monika Lipartowska i Kasia Grajcar, przygotowały bardzo ciekawą imprezę, do której z dużym poświeceniem i zaangażowaniem włączyli się wszyscy uczniowie naszej szkoły. Każda klasa miała za zadanie przygotować prezentację o wylosowanej wcześniej witaminie lub mikroelemencie oraz  piosenkę o zdrowym jedzeniu. Jury miało wielki problem z wyborem najlepszych. Uczniowie podnieśli poprzeczkę bardzo wysoko. Podczas dzisiejszej imprezy wyłoniono także zwycięzców konkursu plastycznego oraz wręczono nagrody uczennicom, które w czasie przerw międzylekcyjnych zjadły najwięcej owoców lub warzyw. Gratulujemy wszystkim uczniom.