Mikołajki 2016

Napisano dnia: 6. grudzień 2016

We wtorek 6 grudnia odbyły się w naszej szkole uroczyste mikołajki, które przygotował "Teatrzyk Malucha" z kl. 2 pod czujnym okiem p. Zosi Świstak. Na uroczystość zaproszeni zostali uczniowie klas 1-3 oraz przedszkolaki. Nie zabrakło wiernej publiczności naszych małych aktorów, a mianowicie  rodziców, dziadków, cioć, wujków… Za co bardzo serdecznie dziękujemy. W tym roku Teatrzyk Malucha przygotował dla swoich widzów spektakl pt. "Mikołaj w tarapatach". Była to krótka historia o niezwykłych przygodach Mikołaja w świecie bajek. Trzeba dodać, że nieźle tam namieszał. Po spektaklu mieliśmy niespodziankę, którą przygotowały przedszkolaki. Wysłuchaliśmy w ich wykonaniu piosenki i wierszyka. Po występach odwiedził nas wyczekiwany przez wszystkie dzieci niezwykły gość … Mikołaj. Z pomocą Elfów (wszyscy wiemy, ze nasi rodzice i panie w szkole to Elfy Mikołaja) rozdał dzieciom paczuszki. Aby Mikołajowi nie było przykro przedszkolaki przygotowały dla niego rysunkowe prezenty.