Projekt czytelniczy

Napisano dnia: 24. listopad 2016

W czwartek 24 listopada, w ramach projektu czytelniczego, uczniowie zaprezentowali alternatywne zakończenia dowolnie wybranych książek. Nie zawsze jesteśmy zadowoleni z zakończenia książki, które zaproponował autor. Dzisiaj mieliśmy możliwość "poprawienia" ulubionej lektury i zaprezentowania naszego dzieła koleżankom i kolegom z klas 1-3. Najodważniejsza okazała się klasa 2, która wystawiła 10 ochotników. Oto oni: Amelka Kaczmarzyk, Dominika Socha, Dorotka Niedzielska, Kuba Książek, Kacper Garski, Łukasz  Radomski, Madzia Sobczyk, Igor Jędrasiak, Gabrysia Mikuta, Nadia Garska. Klasę trzecią reprezentowała jedna zawodniczka, Lena Orleańska. Pierwszaki przyglądały się, ale mamy nadzieję, że odważą się przy następnej okazji. Najlepsi oraz wyróżnieni otrzymają nagrody w czasie podsumowania pierwszego semestru.