Hej kolęda, kolęda

Napisano dnia: 22. grudzień 2011

Łamanie się opłatkiem, świąteczne życzenia, smaczne potrawy oraz wspólne śpiewanie kolęd. Tak w skrócie można opisać wigilijne spotkanie, które odbyło się dzisiaj (22 grudnia) w naszej szkole. Wigilia w szkole to wyjątkowy i szczególny czas. Uczniowie w klasach zasiedli do świątecznie przybranych stołów, na których znalazły się pyszności przygotowane przez rodziców. Zwieńczeniem klasowych uroczystości było wspólne kolędowanie przygotowane przez p. Magdę Zwolską- John. Uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz przybyli rodzice mogli wysłuchać najpopularniejszych kolęd w wykonaniu młodych artystów oraz ich instrumentalnych wersji, które wykonały: na klarnecie Ania  oraz gościnnie Monika na flecie poprzecznym.

Aby obejrzeć zdjęcia z uroczystości naciśnij "czytaj dalej"