“Misiowanki - piosenki i wierszowanki”

Napisano dnia: 25. listopad 2011

W piątek 25 listopada odbył sie w naszej szkole Miejski Konkurs Muzyczno - Recytatorski  pt.: "Misiowanki - piosenki i wierszowanki".  Konkurs przygotowały p. E. Grygiel, p. K. Kobis i zaprzyjaźniona z naszą szkołą p. K. Ficenes. Do rywalizacji stanęli uczniowie oddziałów przedszkolnych i edukacji wczesnoszkolnej, ostatecznie zgłosiło się 21 zawodników. Wysłuchaliśmy piosenki oraz wierszy w ciekawych interpretacjach. Misiu, który gościł w naszej szkole, był bardzo zadowolony z gości, którzy zawitali w jego lesie. Nie lada problem stanął przed członkami jury, które musiało wybrać tych najlepszych. Nieźle spisali się uczniowie naszej szkoły: Julia Grygiel z kl. III zajęła I miejsce, Kuba Warwas z kl. III - wyróżnienie, a wśród przedszkolaków: Janek Łuba zajął II miejsce,  Piotruś Witkowski III miejsce. Miłym akcentem w czasie konkursu był występ przedszkolaków z naszej szkoły oraz "Teatrzyku Malucha"  z kl. III. Młodzi aktorzy przedstawili inscenizację "O złym czarodzieju Pim-Pom".

Aby obejrzeć zdjęcia z konkursu naciśnij "czytaj dalej"