Napisano dnia: 3. grudzień 2009

Każdego roku z niecierpliwością czekamy na wizytę Mikołaja.  Z tej okazji odbyła się impreza, jakiej jeszcze nie było. Niespodzianką dnia był spektakl Teatru ART-RE z Krakowa pod tytułem „Pan Twardowski”. Przedstawienie oparte na powszechnie znanej legendzie, w sposób humorystyczny zapoznało publiczność z perypetiami tytułowego bohatera - Pana Twardowskiego. Podczas spektaklu widzowie nie tylko usłyszeli hejnał krakowski, obejrzeli tradycyjne stroje szlacheckie, ale też spróbowali swoich możliwości aktorskich grając postacie diabełków. Doskonała gra aktorska, barwne kostiumy i kolorowa scenografia wytworzyły fantastyczną zabawę. Po wrażeniach artystycznych nadszedł czas na spotkanie z Mikołajem. Punktem kulminacyjnym były prezenty i wspólna fotografia.

Aby obejrzeć zdjęcia z imprezy naciśnij "czytaj dalej"